Netacno
Dimenzijaa dijagonale od 415 mm (41,5 cm) ne sadrzi ni jednu feng shui stopu (43cm) i sama po sebi vec pripada VII podeoku, drugom podsektoru.
Ukoliko želite da učestvujete, možete se registrovati.
Dimenzijaa dijagonale od 415 mm (41,5 cm) ne sadrzi ni jednu feng shui stopu (43cm) i sama po sebi vec pripada VII podeoku, drugom podsektoru.
prakticno ukoliko bi dijagonala predmeta (ogledala, radnog stola i sl. ) bila 338 kako si ti predlozila to bi znacilo sledece:
338cm – (43cm x 7) = x
x =338cm - 301cm
x = 37cm
x = 370mm
Ja sam pokušala ovo shvatiti: 338 je dijagonala predmeta, 43 je uvijek isto, to predstavlja Feng Shui stopu, x je broj koji ćemo dobiti i zavisi u kojem sektoru se nalazi - iz toga se vidi jesu li dimenzije predmeta povoljne ili ne. 7? - ja ne znam šta predstavlja 7, pa ako može neko još to da mi objasni (pod predpostavkom da sam ostalo pravilno razumila), a onda idem da mjerim sve po kući
Upravo tako kako si razlozila sama sebi. Diajgonala od 338 cm je u ovom postupku sadrzatelj tj. proizvod brojeva 43 i 7. Znaci ako bi smo razmatrali koliko se puta 43 sadrzi u 338 dolazimo do prvog celog broja 7. Ostatak od 37cm nam je u datom slucaju ono sto tumacimo tj. sto gledamo u tabeli znacenja u okviru odredjenih opsega.
© Copyright 1999, 2011 www.inter.rs, Agencija za internet i marketing Specihost Networks - web dizajn i programiranje, web hosting provajder
contact: info [na] inter.rs | Ovaj sajt je hostovan na serverima Specihost Networks. | Privacy policy, Polisa o privatnosti Logo meda: Jpergrafando.it
Rating Association |
SafeSurf Rated Site |
belih sajtova |