Dobro došli - predstavite se Opušteno

mozda je ranije trebalo da imamo ovakvu jednu temu ali nikad nije kasno. dakle, novi clanovi ovde mozete da se predstavite sa par reci o sebi ili slika ili - sta vam vec padne na pamet.

galeksic

Site Admin

Pozdrav

Pozdravljam sve na forumu, nova sam i slucajno sam videla poruku gospodina iz N.Sada. Njegov komentar je da nema nikog preko 50 godina. Eto - ima, mada ja idem na Krstaricu i tamo ima nase generacije.

Inace sam iz Beograda, porodicni penzioner, radim privatno, a volim net, uglavnom slobodno vreme koristim na netu.

gospodjo ljiljana, dobrodosli na inter caffe.
:)

galeksic

Site Admin

Laganica

Ko proba ima dve mogucnosti, i evo ja pokusavam da ovladam ovu tehniku dopisivanja i komentarisanja, pa srecno svima

Pufnica

Ja sam pufnica i drago mi je sto sam ovde. Pa - pa svima!!! :D

Re: dobro dosli-predstavite se

Anonymous: hvala,bolje vas nasla:)
kako sam se pretvorila u gosta?

niste se ulogovali, najverovatnije. morate da se ulogujete sa svojim korisnickim imenom i lozinkom, ili odaberite opciju "Uloguj me automatski pri svakoj poseti"

bolje je logovati se svaki put. da neko od vasih ukucana ili s kim eventualno delite racunar, ne bi "prisvojio" vas identitet, tojest ulogovao se pod vasim imenom.

pufnica: Ja sam pufnica i drago mi je sto sam "ovde". Pa pa svima :D

dobrodosla, pufnice. nadam se da ces se osecati prijatno ovde. ukoliko ima nekih problema, kontaktiraj admine i moderatore na PP. trenutno smo to buba, YWDS i moja maleknost.

galeksic

Site Admin

Re: drago mi je -)

ej pozdrav svima...
bas je super ova stvar :klap:

dajana

Gost

Adame, dobrodosao. Mozes li da nam kazes sta te je dovuklo na forum?

upravo snovi i mistika, posto proucavam magiju i okultizam od kada znam za sebe.

nadam se da ne smetam nikome.

pozdrav i nadam se da cemo se lepo druziti i uciti jedno od drugih.

ja sam Adam iz Subotice

ne volim da sam sebe opisujem, vremenom ce te me skontati-nadam se.

Sve u svemu POZDRAV VELIKI!!!

:klap:

dobro nam dosao adame.

nadam se da ces se ovde lepo osecati i da ce i nama biti takodje tako sa tobom.

pozdrav za suboticu. secam se da gore imate nekog provajdera "tipp net" ili tako nesto. mnogo fini ljudi, nesto smo malo bili u kontaktu jedno vreme.

galeksic

Site Admin

pa da

ja sam na tom provajderu, Tippnet.

hvala na dobrodoslici.

Zdravo svima :)

14.10.2012 20:09
Kako ste dospeli na Inter Caffe forum?
našao sam ga na google.com
48%
našao sam ga na krstarici
1%
čuo sam od prijatelja
17%
saznao sam za forum na www.inter.co.yu sajtu
2%
obreo sam se ovde na neki sasvim drugi način...
29%
Glasova 105